Kursi

Pašlaik nav informācijas par nākamajiem kursiem, bet zemāk varat apskatīt iepriekš organizētos kursus un pieteikties jaunumu saņemšanai, ja vēlaties laikus uzzināt par nākamajiem kursiem.

Iepriekš organizētie kursi

Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

12.02 - 30.06

Studiju kursi

Apraksts un studiju kursu saraksts https://www.venta.lv/muzizglitiba/klausitaji Informācija un pieteikšanās: [email protected] Kursu apjoms: 80 – 160 stundas (t.sk. 40% kontaktstundas) Studiju kursa cena atkarīgas no kursa apjoma. Vairāk informācijas seit: https://www.venta.lv/muzizglitiba/klausitaji

Organizācija

Ventspils Augstskola
Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

03.01 - 31.01

Biznesa vadības studiju kursi

Ja Tev ir vidējā vai augstākā izglītība un vēlme apgūt Tevi interesējošus vai profesionālajā darbībā nepieciešamus studiju kursus, Ventspils Augstskola piedāvā iespēju klausītāja statusā apmeklēt nodarbības gan pamatstudiju, gan maģistra studiju programmās, kārtot pārbaudījumus, iegūt novērtējumu un pēc kursu veiksmīgas apguves saņemt Ventspils Augstskolas izsniegtu sertifikātu par kredītpunktu apguvi. Vēl vari paspēt apgūt šādus kursus: 1) Sabiedrības ilgtspēja un vides pārvaldība 2) Biznesa ētika un kultūra Vairāk informācijas šeit:  https://www.venta.lv/muzizglitiba/epf-studiju-kursi Pieteikšanās un papildu informācija - rakstot uz e-pastu [email protected]

Organizācija

Ventspils Augstskola
Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

12.04

Kā pareizi izveidot CV?

Sākot jauna darba meklējumus, viena no pirmajām lietām ir sava CV izveide vai atjaunošana. Nereti rodas jautājums, kāda informācija ir jāiekļauj CV un kā to vislabāk noformēt, lai to padarītu pievilcīgu potenciālajiem darba devējiem vai atlases speciālistiem. Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes apmācībās un uzzināt par konkurētspējīga CV izveides nosacījumiem un gūt vērtīgus padomus, kā piesaistīt darba devēju uzmanību! Kurss “Kā pareizi izveidot CV” norisināsies tiešsaistē 12. aprīlī plkst. 18:00-19:30. Lai piedalītos apmācībās, nepieciešams pieteikties iepriekš, aizpildot anketu www.adre.se/profesionalatelapilnveide.  Kursu vadīs Ventspils Techgirls pārstāve Laura Karatājeva. Maksa par kursu: 9 EUR. Kurss norisināsies tiešsaistē, ZOOM platformā.

Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

06.04

LinkedIn – sociālais tīkls profesionāļiem, darba devējiem un darba ņēmējiem

Kurss “LinkedIn – sociālais tīkls profesionāļiem, darba devējiem un darba ņēmējiem” norisināsies tiešsaistē 6. aprīlī plkst. 18:00-19:30. Lai piedalītos apmācībās, nepieciešams pieteikties iepriekš, aizpildot anketu www.adre.se/profesionalatelapilnveide.             Mācību programma. Profila izveide un uzstādīšana: uzmanību piesaistoša un profesionāla profila izveide; profila sadaļas aizpildīšana ar faktiem par profesionālo pieredzi, izglītību, prasmēm un citiem svarīgiem aspektiem; profila uzstādījumu pielāgošana, lai padarītu profilu pieejamu darba devējiem un citiem profesionāļiem. Kontaktu izveide un tīkla veidošana: karjeras attīstībai potenciāli noderīgu kontaktu meklēšana un pievienošana; profesionālā tīkla izveide un uzturēšana. Darba meklēšana un darba sludinājumu meklēšana: LinkedIn izmantošana darba meklējumiem un saziņai ar potenciālajiem darba devējiem; interesējošo darba sludinājumu meklēšana un pieteikuma nosūtīšana; LinkedIn profila optimizēšana meklēšanai potenciālajiem darba devējiem. Satura veidošana un dalīšanās: interesanta un uzmanību piesaistoša satura izveide; satura izveide un dalīšanās reputācijas un profesionālās pieredzes uzlabošanai. LinkedIn rīki un funkcijas: LinkedIn rīku un funkciju izmantošana, lai optimizētu savu profilu un tīkla veidošanu; LinkedIn grupas un padziļinātas meklēšanas funkciju izmantošana, lai atrastu potenciālos darba devējus un darba iespējas; LinkedIn Premium un citu produktu izmantošana papildu priekšrocību iegūšanai. Kursu vadīs Ventspils Techgirls pārstāve Laura Karatājeva. Maksa par kursu: 9 EUR. Kurss norisināsies tiešsaistē, ZOOM platformā.

Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

23.03 - 12.04

Profesionālā tēla kurss (4 moduļi)

Lai sasniegtu profesionālos mērķus un radītu veiksmīgu karjeru, liela nozīme ir izkoptam profesionālajam tēlam. Tādēļ Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pieteikties profesionālā tēla pilnveides kursiem un gūt vērtīgus padomus CV izveidē, sociālās platformas “LinkedIn” lietošanā un sava lietišķā vizuālā tēla uzturēšanai. Profesionālā tēla pilnveides kursu cikls sastāv no 4 moduļiem, kuros klātienē un tiešsaistē būs iespēja gūt padomus profesionālā tēla pilnveidei. Profesionālā tēla pilnveides kursi aptvers dažādas tēmas, sākot no CV izveidošanas un pārvaldīšanas līdz sociālo tīklu platformas "LinkedIn" izmantošanai, kā arī vizuālā tēla veidošanai. Ikvienam interesentam ir iespēja apmeklēt visus kursus, kā arī pieteikties tikai uz kādu sev interesējošo tēmu atsevišķi. Noslēdzies. 23. martā plkst. 13:00-16:10. Kurss “Kā veidot pārliecinošu un uzticamu profesionālo tēlu” klātienē. Maksa par kursu: 35 EUR. Noslēdzies. 30. martā plkst. 13:20-18:25. Kurss “Kā pareizi izveidot vizuālo tēlu ar grima palīdzību” klātienē. Maksa par kursu: 31 EUR. 6 aprīlī plkst. 18:00-19:30. Kurss “LinkedIn – sociālais tīkls profesionāļiem, darba devējiem un darba ņēmējiem”  tiešsaistē. Maksa par kursu: 9 EUR. 12. aprīlī plkst. 18:00-19:30. Kurss “Kā pareizi izveidot CV?” tiešsaistē. Maksa par kursu: 9 EUR. Lai piedalītos profesionālā tēla pilnveides kursos, nepieciešams pieteikties iepriekš, aizpildot anketu www.adre.se/profesionalatelapilnveide. Klātienes kursi norisināsies Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5, savukārt tiešsaistes kursi norisināsies ZOOM platformā. Aktuālā informācija par apmācībām pieejama mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv, Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram (@vdcentrs), kā arī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.

Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

07.03 - 22.06

Profesionālā (sensorā) drukāšana

Mūsdienu darba vidē sensorā jeb “aklā” drukāšana, neskatoties uz klaviatūru, būtiski paaugstina darba efektivitāti, nodrukāto dokumentu apjomu un tempu, kā arī uzlabo un trenē smadzeņu darbību, jo tiek trenēta sensorā ķermeņa atmiņa. Zinātniskos pētījumos ir pierādīts, ka smadzenes ir plastiskas un spēj mācīties jebkurā vecumā, līdz ar to šo prasmi var apgūt jebkurš interesents. Sensorā drukāšana būtiski atvieglo plecu, sprandas un muguras sasprindzinājumu, ilgstoši un regulāri drukājot, jo tā notiek, sēžot ar iztaisnotu muguru un taisnu skatu ekrānā. Programma paredzēta pieaugušajiem un jauniešiem no 16 gadu vecuma, bet jo īpaši tā piemērota biroja darbiniekiem, kas ikdienā daudz drukā tekstu uz datora klaviatūras. Mācības notiks tiešsaistē Zoom platformā 2 reizes nedēļā no 18:00 līdz 19:00 kopumā 16 nedēļu garumā. Sākums tiek plānots 2023. gada martā. Kopējais kursa apjoms ir 84 akadēmiskās stundas (45 minūtes katra), t.sk. 42 kā kontaktstundas, bet 42 stundas paredzētas patstāvīgajam darbam. Cena par programmu ir 189.00 EUR (t.sk. PVN). Programmu ir izveidojusi un īsteno lektore Baiba Puzule.  Baiba Puzule sensoro mašīnrakstīšanu uz rakstāmmašīnas ir apguvusi ASV. Pieteikšanās mācībām: https://www.venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas Vairāk informācijas, ka arī atbildes uz jautājumiem, rakstot uz e-pastu [email protected].

Organizācija

Ventspils Augstskola