Kursi

Pašlaik nav informācijas par nākamajiem kursiem, bet zemāk varat apskatīt iepriekš organizētos kursus un pieteikties jaunumu saņemšanai, ja vēlaties laikus uzzināt par nākamajiem kursiem.

Iepriekš organizētie kursi

Sev, mājai un ģimenei

07.06

Meistarklase- praktiskā nodarbība "Suši gatavošana"

Pieredzējuša meistara vadībā dalībnieki apgūs dažād veidu suši gatavošanu un labi pavadīs laiku.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

11.05 - 12.05

Veslīgas garšas Tavā virtuvē

Ko nozīmē veselīgs ēdiens? Šīs meistarklases izpratnē tas ir piemērots vegāniem, veģetāriešiem, diabētiķiem, tievētājiem un visiem, kam tuvs ķermenim vērtīgs uzturs.Nāc uz praktisko nodarbību sertificētas uztura speciālistes un fizioloģes Baibas Grīnbergas vadībā.Garšu tapšanas procesā iepazīsim neparastu un eksotisku piparu, sāļu un cukuru īpašības un aromātu nianses, mācīsimies tos savstarpēji savienot un radīt unikālas garšu kombinācijas dažādām maltītēm. Katrs dalībnieks gatavos 3 garšvielu maisījumus līdzņemšanai. Pasniedzēja stāstīs par garšvielu vērtīgajām īpašībām un ietekmi uz veselību.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

28.04

Efektīvs CV un motivācijas vēstule

CV un motivācijas vēstule rada pirmo iespaidu potenciālajam darba devējam , tāpēc ir svarīgi, lai šie dokumenti būtu pamanāmi. Kas ir Europass CV, pieteikums, motivācijas vēstule, kā tos uzrakstīt? To uzzināt varēs praktiskā nodarbībā Ventspils Tehnikumā. Nodarbību vadīs Anda Brikaine - pieredzējusi un profesionāla vadības un darba tiesību eksperte.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

12.04

Celsim galdā medījumu

Brieža filejas karpačo un tartars, pikantā brieža gaļas zupa, karbonādes steiks ar parmezāna biezeni, portabello sēni un sarkanvīna mērci, brieža mīkstuma kotletes ar kartupeļu kūku... Piesakies meistarklasē un iemācies šo visu pagatavot pats! 

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Informācijas tehnoloģijas

07.04

Mūsdienīgas prezentācijas rīki un dizains

Nāc un iemācies praktiskajā nodarbībā:1. Kā vienkārši sagatavot mūsdienīgu, saistošu un saturīgu prezentāciju? 2. Kādus digitālos rīkus izmantot?3. Kā radīt pievilcīgu dizainu?4. Ko izmantot sasaistei ar auditoriju?

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

24.03

Radošums kokteiļu gatavošana

Ieskats kokteiļu veidošanās vēsturē, pamatprincipi kokteiļu veidošanā un pirmās iemaņas to pagatavošanā.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums