Lai ziemā nesaltu rokas, mēs meklējam siltākus cimdus, ko adījusi zinoša meistare. No 17. septembra Amatu māja sadarbībā ar rokdarbu studiju „Spārni” aicina apmeklēt adīšanas meistarklasi, īsta meistarstiķa – divpusējo cimdu adīšanas, apgūšanai. Kā uzadīt šādus cimdus mācīs meistare Ilze Buivida.
Rokdarbu studijas „Spārni” veidotais projekts “Ventspils un tās novadu etnogrāfisko cimdu adīšanas tradīcijas – radošais meistarstiķis” ir guvis Kurzemes kultūras projektu atbalstu un līdz ar to rokdarbniecēm šoruden būs iespēja apgūt tādu cimdu adīšanu, kas ir īpaši silti un vienlīdz labi nēsājami uz abām pusēm. Meistares Ilzes Buividas pūrā jau ir vairāki šādi cimdi un viņa labprāt dalīsies ar savām zināšanām trīs sekojošās meistarklasēs – 17.septembrī, 1. un 15.oktobrī. Ikdienā pati meistare vada Lietišķās mākslas studiju „Sauldare” (Rīga), kur top brīnumskaistasti darbi adot, aužot vai strādājot kādā citā rokdarbu tehnikā.
Pirmā nodarbība paredzēta 17. septembrī plkst.11:00 Amatu mājā (Skolas ielā 3). Visus interesentus lūdzam iepriekš pieteikties pa tālr. 29423646