Apraksts

Ventspils Digitālais centrs aicina izmantot Datorologa pakalpojumus!

Digitālās nedēļas ietvarā piedāvajam klātienē izmantot mūsu speciālistu zināšanas un saņemt palīdzību problēmsituācijās, kas radušās ar datoru vai kādu citu viedierīci, piemēram, planšetdatoru vai viedtālruni. Saņemt datorologa konsultāciju būs iespējams Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, ņemot līdzi pašam savu datoru vai kādu citu viedierīci, piemēram, planšetdatoru vai viedtālruni, lai to bez maksas pārbaudītu, pārliecinātos vai tajā nav vīrusu, kā arī saņemtu konsultāciju par drošu datora lietošanu. 

Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās! Pieteikties konsultācijai pie Digitālā centra IT speciālistiem iespējams, aizpildot anketu: https://adre.se/datorologakonsultacija, kā arī zvanot pa tālruni 63607607.

Jāņem vērā, ka būs situācijas, kā piemēram, nelegālu programmatūru lejupielāde, filmu vai seriālu lejupielāde, bankas kontu un internetbanku izmantošana u.c., kurās mēs nevarēsim palīdzēt. 

Datorologa pakalpojumi būs pieejami:

  • 19. aprīlī plkst. 9:00-13:00;
  • 26. aprīlī plkst. 13:00-17:00.

Katram apmeklētājam konsultācijai tiks atvēlētas 20 minūtes.

Dodoties uz konsultāciju, jāņem vērā, ka situācijās, kas saistītas ar nelegālu programmatūru instalēšanu, filmu vai seriālu lejupielādi, bankas kontu un internetbanku izmantošanu, konsultācija netiks sniegta.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par citiem Digitālās nedēļas pasākumiem!