Apraksts

Ventspils Digitālais centrs aicina ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem piedalīties tehnoloģiju darbnīcā – šoreiz ar dažādiem digitālajiem rīkiem, spēlēm un tehnoloģijām tiks atkārtoti cipari un apgūta matemātika, parādot, ka mācīties var arī bērniem saistošā veidā.

Tehnoloģiju darbnīcā “Matemātika dabā” aicināti piedalīties pirmsskolas vecuma bērni (4 – 6 gadi) kopā ar pieaugušo, kas var būt gan vecāki, gan vecvecāki, auklīte, vecākais brālis vai māsa. 

Darbnīca norisināsies ceturtdien, 10 augustā, plkst. 10:30 – 12:00 (1. grupa);

Plkst. 13:00 – 14:30 (2. grupa) Digitālās transformācijas centra pagalmā, Akmeņu ielā 5 (sliktu laikapstākļu gadījumā iekštelpās). 

Pieteikties darbnīcai iespējams, aizpildot anketu: www.adre.se/pieteiktiesmatematikai.

Darbnīcas mērķis ir parādīt bērniem, ka matemātika var būt interesenta un ir sastopama visur, gan maksājot par produktiem, gan atrodoties uz ielas, gan plānojot laiku u.tml. Darbnīcā bērni atkārtos ciparus un veiks vienkāršas matemātiskas darbības, spēlēs dažādas interaktīvas spēles par cipariem, izmantojot planšetdatorus, datorus, robotikas un LEGO elementus.

 Nodarbības laikā būs nepieciešama līdzi atnākušā pieaugušā iesaiste, tāpēc aicinām ierasties ērtā apģērbā un apavos.

Tehnoloģiju darbnīcu vadīs pasniedzējas Arnita Damberga un Santa Līce. Dalības maksa ir 5 EUR (ģimenei). Maksa jāveic pirms darbnīcas Digitālā centra kasē, Akmeņu ielā 3.