Apraksts

Aicinām pievienoties kursam "Improve spoken English", kura mērķis ir uzlabot dalībnieku mutiskās saziņas prasmes angļu valodā. Izmantojot interaktīvas nodarbības, praktiskus vingrinājumus un saistošas aktivitātes, strādāsim ar vārdu krājuma paplašināšanu, izrunas vingrināšanu, runas plūduma attīstīšanu un pārliecības iegūšanu mutiskai komunikācijai angļu valodā. Neatkarīgi no tā, vai tas ir profesionālās attīstības, personīgās izaugsmes vai sociālās mijiedarbības mērķis, šis kurss piedāvās atbalstošu vidi pieaugušajiem, lai pilnveidotu savas mutiskās angļu valodas prasmes.

Mācības 8 nedēļu garumā notiks klātienē Ventspils Augstskolā pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 18:00 līdz 21:00. Kopējais kursa apjoms 60 akadēmiskās stundas. Cena 325 EUR. Docētāja Zane Nagliņ par sevi:

Sveicināti. Mani sauc Zane, un es angļu valodu pasniedzu jau 6 gadus. Es nesen atgriezos Latvijā, pirms tam nodzīvojot 12 gadus Lielbritānijā. Tur es beidzu universitāti un arī ieguvu starptautisko angļu valodas mācīšanas sertifikātu CELTA. Esmu strādājusi ar dažādām vecuma grupām un dažādiem valodu zināšanu līmeņiem. Ikdienā man ļoti patīk klausīties raidierakstus (podcasts), lasīt grāmatas un ceļot pa Latviju.

Pieteikšanās mācībāmhttps://www.venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas

Plašāka informācija:

Zvanot pa tālruni +371 63629650;

Rakstot uz e-pastu [email protected]

 
Plašāka informācija:
Zvanot pa tālruni +371 63629650;
Rakstot uz e-pastu [email protected]