Apraksts

Aicina piedalīties tiešsaistes kursā

“MS Excel Pivot tables - rakurstabulas un rakursdiagrammas”

 

            Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu ar labām iemaņām un prasmēm darbā ar programmatūru MS Excel tiešsaistē apgūt Pivot tables - rakurstabulu un rakursdiagrammu pielietošanu, kas ļauj ātrāk un ērtāk sakārtot, organizēt, aprēķināt un vizualizēt datus, izmantojot tabulas un grafikus. 

Microsoft Pivot Tables ir MS Excel iekļauta funkcija, kas ļauj lietotājiem analizēt un apkopot lielu datu daudzumu. Apmācību dalībnieki iegūs visaptverošas prasmes un zināšanas, lai veiksmīgi strādātu ar rakurstabulām un rakursdiagrammām, koncentrējoties uz datu analīzi, interpretāciju un pārskatu automatizāciju.

Apmācības norisināsies tiešsaistes platformā Zoom 18., 25., 28. martā plkst. 17.30 - 19.00 Pieteikties iespējams līdz 14. martam šeit: www.adre.se/pieteiktiesrakurstabulas.

Mācību programma:

Darbs ar rakurstabulām:

    • rakurstabulas sagatavošana un struktūras veidošana;
    • rakurstabulu funkciju, salīdzinājumu, pieaugumu un īpatsvara pielietojums;
    • rakursdiagrammas veidošana.

Darbs ar datiem:

  • datu griezumi un to izmantošana vairākām rakurstabulām;
  • datu rezultātu apkopojums, datu paneļa izstrāde.

Datu formatēšana un vizualizācijas:

  • nosacījumformatēšana un tās iespējas datu vizualizēšanai un datu analīzei rakurstabulās;
  • sīkdiagrammu izmantošana datu vizualizēšanai rakurstabulās.

Praktiskie darbi iegūto prasmju nostiprināšanai.

Maksa par kursu ir 24,54 EUR. Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams dators, stabils interneta pieslēgums, pieeja Zoom konferenču un Microsoft Excel programmām. Nodarbības vadīs pasniedzējs Roberts Gaižutis. Apmācību noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra apliecību.

Ja kursa dalībniekam nebūs iespēja pievienoties kādai no tiešsaistes nodarbībām, tad nodarbības ierakstus un mācību materiālus būs iespēja apskatīt Ventspils Digitālā centra mācību platformā, kur tie būs pieejami 6 mēnešus, lai dalībnieki jebkurā laikā varētu atsvaidzināt zināšanas par apgūto.

Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.