Apraksts

Ventspils Digitālais centrs aicina uz meistarklasi “Fotografēšana pilsētvidē”

Kā skaisti iemūžināt ceļojumus, atpūtu pie dabas vai pilsētvidi savam privātajam arhīvam, izmantojot mobilo telefonu vai fotokameru?  Atbildes uz šiem jautājumiem ikviens interesents varēs rast meistarklasēs “Fotografēšana pilsētvidē”, kur būs iespēja iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas fotoattēlu uzņemšanā brīvā dabā.

Meistarklase norisināsies divos datumos, piedāvājot jaunas prasmes apgūt gan tiem, kuri fotogrāfijas uzņem ar mobilo telefonu, gan tiem, kuri izvēlas skaistus mirkļus iemūžināt ar fotokameru:

  • 21. maijā plkst. 17.30 – 19.30 “Fotografēšana ar mobilo telefonu”.
  • 22. maijā plkst. 17.30 – 19.30 “Fotografēšana ar fotokameru”.

 Nodarbību sākums Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3. Pieteikties iespējams līdz 19. maijam, aizpildot anketu: www.adre.se/anketapilsetvidesfoto.

Meistarklases tēmas:

  • Fotografēšana ārā – rakursi un objekti kadrā.
  • Dabīgais apgaismojums.
  • Parametru un režīmu izvēle.
  • Iedarbīgi leņķi un rakursi foto uzņemšanai.
  • Fonu un konteksta ietekme uz gala rezultātu.
  • Praktiski piemēri un paņēmieni.

Nodarbības vadīs fotomāksliniece un dažādu izstāžu autore Jekaterina Karpova. Dalības maksa par meistarklasi ir 9,80 EUR. Dalībniekiem, kuri apmeklēs nodarbību 21. maijā, līdzi jāņem savs mobilais telefons, savukārt dalībniekiem, kuri pieteikušies uz nodarbību 22. maijā, līdzi jāņem sava fotokamera.

Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto publisko pasākumu laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra mājas lapā, sociālajos tīklos, kā arī drukātajos izdevumos.