Apraksts

Pasākumā Ventspils #TechUP runās par biznesa ilgtspēju zemestrīču laikmetā

 

Trešdien, 22. maijā, Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties bezmaksas pasākumā Ventspils #TechUP “Biznesa ilgtspēja zemestrīču laikmetā”, kur tehnoloģiju un jaunu produktu izstrādes, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu attīstības jomas eksperte Vita Brakovska dalīsies ar rīkiem, metodēm un pieejām uzņēmumu ilgtspējas nodrošināšanai laikā, kad to darbību satricina pasaulē notiekošais.

Pasākumā aicināti piedalīties IKT un citu jomu uzņēmumu pārstāvji, kuri vēlas iegūt vērtīgus padomus, lai veicinātu sava biznesa attīstību un stabilitāti, veiksmīgi pārvarot dažādus šķēršļus. Ventspils #TechUP norisināsies 22. maijā plkst. 17.00 – 19.00 Ventspils Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5. Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams aizpildīt anketu šeit: www.adre.se/pieteiktiestechup26.

Ventspils #TechUP “Biznesa ilgtspēja zemestrīču laikmetā” tiks apskatītas sekojošas tēmas:

  • Ieskats sistēmiskajā domāšanā.
  • Komandas iesaiste un motivācija.
  • Rīki veiktspējas uzlabošanai.

Vita Brakovska ir pieredzējusi eksperte inovāciju, pārmaiņu un cilvēkresursu jomā. 15 gadu laikā Vita ir vadījusi vairāk nekā 1800 pasākumus, risinot dažādu auditoriju vajadzības, tostarp uzņēmējiem, valsts iestādēm, izglītības un kultūras nozarēm. Vita ir guvusi atzinību gan publiskajā, gan privātajā sektorā, sadarbojoties ar vadošajiem uzņēmumiem, piemēram, TET, LMT, Airbaltic, un institūcijām Latvijā un ārpus tās. Viņas ekspertīze tiek novērtēta arī starptautiski, sadarbojoties ar Eiropas Komisiju, UNESCO un citām organizācijām, lai risinātu globālus izaicinājumus un veicinātu inovācijas un attīstību.

Pasākuma apmeklētājus sagaida ne vien vērtīga pieredzes apmaiņa un tīklošanās, bet arī gardas uzkodas!

Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram.