Tiešsaistē notiks bezmaksas Tehnoloģiju pēcpusdiena pedagogiem “Interaktīvi uzdevumi skolēniem patriotu nedēļā” Tuvojoties Latvijas valsts dzimšanas dienai, Ventspils Digitālais centrs ir sagatavojis tematisku nodarbību pedagogiem, kurā būs iespēja smelties idejas un apgūt rīkus dažādu interaktīvu uzdevumu izveidei skolēniem, veicinot patriotismu un bagātinot zināšanas par Latvijas vēsturi un kultūru. Nodarbībā tiks apskatīta platforma Genial.ly, Kahoot, kā arī mākslīgā intelekta rīki. Tehnoloģiju pēcpusdiena norisināsies 12. novembrī plkst. 12.00 – 12.50 tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikties iespējams līdz 12. novembrim, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/pieteiktiespatriotunedela. Pasākums ir bezmaksas! Tehnoloģiju pēcpusdienas mērķis ir iepazīstināt skolotājus ar dažādiem veidiem, kā veicināt skolēnu patriotismu un padziļināt viņu izpratni par Latvijas vēsturi un tradīcijām, izmantojot interaktīvus un tehnoloģijās balstītus risinājumus. Skolotāji apgūs, kā veidot izlaušanās istabas, izmantojot Genial.ly platformu, kur skolēni varēs risināt uzdevumus par Latvijas kultūru un vēsturi. Tāpat tiks demonstrēta Kahoot un citu interaktīvu testu veidošana, izmantojot mākslīgā intelekta (MI) rīkus, kas var automātiski ģenerēt jautājumus un piedāvāt daudzveidīgas atbilžu iespējas. Skolotāji uzzinās, kā MI rīki var palīdzēt izveidot un vienkāršot materiālu izstrādi. Nodarbība sniegs praktiskus piemērus un idejas, kas ļaus pedagogiem radīt dinamisku mācību vidi un veidot mūsdienu skolēnu interesēm un vajadzībām atbilstošas aktivitātes. Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams dators, stabils interneta pieslēgums un ZOOM konferenču programma. Tehnoloģiju pēcpusdienu vadīs Anna Beāte Būmane - pasniedzēja Latvijas Universitātē ar maģistra grādu programmā "Tehnoloģiju inovācijas un dizains izglītībai", Iespējamās Misijas absolvente. Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.
Gāliņciema bibliotēka aicina uz pasākumu "Rakstniecība ar rakstnieci Kristīni Ulbergu". Novembra nodarbības tēma būs lasīšana. Kādos apstākļos un ko kurš lasa? Kāpēc būtu jālasa un ko lasīšana palīdz vai traucē rakstīšanai?
Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistesmeistarklasē “Efektīva LinkedIn profila veidošana” Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes meistarklasē, kurā būs iespēja uzzināt, kā izveidot pievilcīgu LinkedIn profilu, kas ļaus izcelt profesionālās prasmes un piesaistīt uzticamus sadarbības partnerus. Meistarklases dalībnieki praktiski apgūs efektīvu tīkla veidošanu un satura stratēģijas, kā arī optimizēs savu profilu, pārvaldot kontaktus un veidojot saturu, kas balstīti uz karjeras un biznesa mērķiem. Meistarklasē aicināti piedalīties uzņēmumu īpašnieki un vadītāji, kuri vēlas palielināt sava zīmola atpazīstamību, kā arī profesionāļi, kas vēlas attīstīt karjeru un saņemt jaunas darba iespējas. Meistarklase norisināsies 15. novembrī plkst. 18.00 – 20.00 tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikties iespējams līdz 12. novembrim, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/anketalinkedinmeistarklase. Meistarklases “Efektīva LinkedIn profila veidošana” saturs: Personīgais LinkedIn profils, tā optimizācija – profila noformēšana, kas izceļ profesionālās prasmes. Tīkla veidošana un kontaktu pārvaldība – profesionāla tīkla veidošana, kā atbalsta instruments karjeras un biznesa mērķu sasniegšanā. Satura stratēģija un personīgais zīmols – satura veidošana reputācijas nostiprināšanai, kā nozares ekspertam un uzticamu sadarbības partneru piesaistei. LinkedIn ir sociālo tīklu platforma, kas ļauj lietotājiem veidot un uzturēt profesionālas attiecības, dalīties ar pieredzi un zināšanām, meklēt darba iespējas vai darbiniekus, kā arī veidot biznesa kontaktus. Lai piedalītos nodarbībā nepieciešams dators, stabils interneta pieslēgums un ZOOM konferenču programma. Dalības maksa ir 12,27 EUR. Meistarklasi vadīs Ieva Drāzniece - komunikācijas stratēģe ar vairāk kā 25 gadu pieredzi klientu zīmolu attīstībā, virzīšanā un mērķauditorijas sasniegšanā. Ieva ir karjeras un biznesa koučs, LinkedIn platformā profesionāli darbojas 4 gadus gan Latvijas, gan globālā mērogā. Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.
Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus piedalīties tiešsaistes kursā “Dizaina domāšana kā instruments radošam mācību procesam” Tiešsaistes kursā pedagogi varēs iepazīties ar dizaina domāšanas pamatprincipiem, kā arī apgūt piecas dizaina domāšanas fāzes un praktiskus rīkus, lai veicinātu skolēnu radošumu un kritisko domāšanu. Skolotāji strādās grupās, dalīsies ar idejām un risinās reālas mācību problēmas, nodrošinot ilgtermiņa dizaina domāšanas integrāciju mācību procesā. Apmācībās aicināti piedalīties visu priekšmetu pedagogi un tās norisināsies tiešsaistes platformā Zoom 19., 21. un 26. novembrī plkst. 17.00 – 18.30. Pieteikties iespējams līdz 12. novembrim, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/anketadizainadomasana. Apmācību programma: Ievads dizaina domāšanā: kursa atklāšana un iepazīšanās; teorētiskais ievads par dizaina domāšanu; diskusija un jautājumi. Praktiskā daļa – dizaina domāšanas darbnīca: empātijas posms: skolēna perspektīva; problēmas definēšana un ideju ģenerēšana; prototipēšana un radošu risinājumu izstrāde; risinājumu prezentēšana un testēšana. Reflektēšana un dizaina domāšanas integrācija mācību procesā: reflektēšana par mācīšanos; plānošana nākotnei: dizaina domāšanas integrācija; kursa noslēguma vārdi un kopējais kopsavilkums. Ja kursa dalībniekam nebūs iespēja pievienoties kādai no tiešsaistes nodarbībām, tad nodarbības ierakstus un mācību materiālus būs iespēja apskatīt Ventspils Digitālā centra mācību platformā, kur tie būs pieejami 6 mēnešus, lai dalībnieki jebkurā laikā varētu atsvaidzināt zināšanas par apgūto. Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams dators, stabils interneta pieslēgums un pieeja programmai Zoom. Nodarbību vadīs Ventspils 2. vidusskolas dizains un tehnoloģijas skolotāja, mācību jomas vadītāja Marta Ezerkalna ar vairāk kā 10 gadu pieredzi apģērbu, mājas lapu, logo dizainā un reklāmas materiālu maketēšanā gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā. Dalības maksa par kursu ir 24,54 EUR. Mācību noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra apliecību. Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.
Notiks bezmaksas meistarklase “Ģeneratīvā mākslīgā intelekta pielietojumi uzņēmuma mārketingā” Ventspils Digitālais centrs un Liepājas Digitālo inovāciju parks aicina uzņēmējus un mārketinga speciālistus piedalīties bezmaksas meistarklasē, kur būs iespēja uzzināt par mākslīgā intelekta (MI) rīku izmantošanu publicitātes materiālu, satura un attēlu veidošanā, tādējādi digitalizējot uzņēmuma procesus. Meistarklase norisināsies 20. novembrī plkst. 16.30 - 17.30 zinātnes centrā VIZIUM, Rūpniecības ielā 2, Ventspilī. Dalība pasākumā ir bez maksas! Pieteikties meistarklasei iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/anketamimarketingam. Meistarklases dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kā definēt precīzas komandas un uzdevumus mākslīgā intelekta rīkiem, lai iegūtu vēlamo rezultātu. Nodarbība būs piemērota uzņēmumu vadītājiem un mārketinga speciālistiem, kas vēlas izmantot MI tehnoloģijas, lai uzlabotu komunikācijas un satura izstrādes stratēģijas. Meistarklasē tiks rādīti praktiski piemēri, kā iekļaut mākslīgo intelektu attēlu un tekstuāla satura izveides procesā. Nodarbību vadīs Agate Ambulte - Rīgas Stradiņu universitātes digitālās transformācijas mākslīgā intelekta virziena vadītāja. Uzreiz pēc meistarklases norisināsies tīklošanās pasākums "IT Waffle Meetup – Ventspils", kur būs iespēja uzzināt, kā uzņēmuma procesu digitalizācija var palīdzēt uzņēmuma attīstībā, kā arī iegūt vērtīgus padomus par mākslīgā intelekta rīku izmantošanu. Pasākumā aicināti piedalīties informācijas tehnoloģiju (IT) jomas uzņēmumi, profesionāļi, kā arī jebkurš, kuram ir interese par tehnoloģijām un digitalizāciju. Reģistrācija "IT Waffle Meetup – Ventspils" šeit: www.adre.se/registretieswaffle. Pasākums ir bezmaksas! Pasākums notiek projekta “EDIC: atbalsts digitalizācijai un mākslīgā intelekta attīstībai Latvijā” (Nr. 2.2.1.1.i.0/23/I/CFLA/001) un projekta “Dxevelopment of AI – ICT for Manufacturing EDIH in Latvia” (Nr. 101083983) ietvaros. Pasākumu finansē Eiropas Savienība un Eiropas Savienība - NextGenerationEU. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija. Informējam, ka Ventspils Digitālā centra un zinātnes centra VIZIUM rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv un zinātnes centra VIZIUM mājas lapā www.vizium.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok.
Ventspils Digitālais centrs aicina tiešsaistē apgūt personalizēta video stāsta veidošanu programmā CapCut. Ventspils Digitālais centrs aicina ģimenes, skolotājus un ikvienu citu interesentu piedalīties praktiskā video montāžas kursā, kur, izmantojot populāro video rediģēšanas programmu CapCut, būs iespēja izveidot savu video stāstu. Apmācībās tiks apgūti video veidošanas pamati, sākot no bilžu un videoklipu apstrādes un beidzot ar skaņas sinhronizēšanu, balss ierakstu un mūzikas pievienošanu. Kurss ir īpaši piemērots iesācējiem, kuri vēlas apgūt video montāžas pamatus, lai veidotu atskatus par nozīmīgiem dzīves notikumiem, piemēram, svētku svinībām, koncertiem un citiem svarīgiem mirkļiem. Programmu CapCut iespējams izmantot gan datorā, gan viedtālrunī. Lai piedalītos apmācībās, nav nepieciešamas priekšzināšanas. Apmācības norisināsies tiešsaistes platformā Zoom 28., 29. novembrī un 5. decembrī plkst. 17.30 – 19.00. Pieteikties iespējams līdz 24. novembrim, aizpildot anketu: www.adre.se/pieteiktiescapcut. Apmācību programma bezmaksas video veidošanas vietnē CapCut: Video montāžas pamati - darbs ar balss ierakstiem, mūziku, bildēm un videoklipiem. Vietnes audio, video un attēlu iegūšanai. Video montāža ar mūziku. Vienkāršas animācijas izveide. Ieteikumu un piemēri video satura veidošanai ar vienkāršām tehnoloģijām. Praktisks darbs. Ja kursa dalībniekam nebūs iespēja pievienoties kādai no tiešsaistes nodarbībām, tad nodarbības ierakstus un mācību materiālus būs iespēja apskatīt Ventspils Digitālā centra mācību platformā, kur tie būs pieejami 6 mēnešus, lai dalībnieki jebkurā laikā varētu atsvaidzināt zināšanas par apgūto. Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams dators, stabils interneta pieslēgums, aktīvs Google konts, CapCut programma viedtālrunī. Nodarbības vadīs pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš, kurš ieguvis maģistra grādu Jauno Mediju Mākslā un ir pasniedzējs Ventspils Digitālajā Centrā un Liepājas Universitātē. Dalības maksa par kursu ir 24,54 EUR. Mācību noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra apliecību. Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.
Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pievienoties Instagram live rubrikai “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās dzīves sfērās un profesijās”, kurā multimākslinieks Jānis Valks pastāstīs par dažādiem digitālajiem rīkiem, kas noderēs ikvienam, kurš aizraujas ar DIY projektiem, dodot priekšroku dažādu lietu izveidei vai darbu paveikšanai ar pašu rokām. Pasākums ir bezmaksas! Šoreiz Digitālais centrs saviem Instagram sekotājiem piedāvā uzzināt vairāk par DIY tēmu jeb “dari pats” projektiem. Sarunā piedalīsies Jānis Valks – rakstnieks, galdnieks, video operators, cilvēks, kurš prot gan metināt, gan betonēt, gan būvēt, gan ar 3D modelēšanas palīdzību izveidot savam motociklam detaļas. Dažādas prasmes un talantus apvienojot ar tehnoloģiju pasaules sniegtajām iespējām, ir iespēja paveikt brīnumainas lietas, tāpēc Jānis pastāstīs par digitālajiem rīkiem, kas viņam ir noderējuši, veicot galdniecības, būvniecības un projektēšanas darbus. Saruna ar Jāni Valku notiks 28. septembrī plkst. 17.15 Ventspils Digitālā centra Instagram kontā https://www.instagram.com/vdcentrs tiešraidē (live). Piedalīties Instagram live sarunā aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iegūt vērtīgus ieteikumus par dažādu aplikāciju un lietotņu izmantošanu un lietderīgumu, pašu spēkiem veicot remontu, izgatavojot, piemēram, mēbeli, vārtu stabus vai bērniem smilšu kasti. Tāpat saruna būs noderīga ikvienam, kurš vēlas attīstīt savu mājražotāja biznesu. Pasākums ir bezmaksas, interesentiem ceturtdien, 28. septembrī, plkst. 17.15 jādodas uz Ventspils Digitālā centra Instagram kontu @vdcentrs un jāgaida tiešraides sākums, kas parādīsies stāstu (story) sadaļā ar ikoniņu “live”. Reģistrācija pasākumam nav nepieciešama, bet ikviens aicināts aizpildīt pieteikuma anketu www.adre.se/pieteiktieslive, lai tuvojoties pasākuma norises dienai saņemtu atgādinājumu. Ventspils Digitālā centra rubrika “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās sfērās un profesijās” norisināsies katru mēnesi iestādes Instagram kontā, piesaistot visdažādāko profesiju un hobiju pārstāvjus, kas pastāstīs ikvienam Latvijas iedzīvotājam par to, cik plašas un daudzveidīgas var būt tehnoloģiju un aplikāciju sniegtās iespējas. Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.
Mūsdienu tehnoloģijas var būt ļoti noderīgas arī ceļu satiksmes negadījumos un citās nepatīkamās situācijās, kas var rasties, pārvietojoties ar transportlīdzekli. Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu apmeklēt Tehnoloģiju pēcpusdienu, kurā būs iespēja uzzināt vairāk par auto videoreģistratoriem, to veidiem, sniegtajām iespējām, kā arī to lietošanas likumisko pusi. Pasākumā būs iespēja piedalīties gan klātienē, gan tiešsaistē, un tas ir bezmaksas! Ir dažādi iemesli, kāpēc autovadītāji izvēlas uzstādīt transportlīdzekļu videoreģistratoru savā automašīnā, piemēram, lai palīdzētu strīdīgās situācijās ceļu satiksmes negadījumos vai piefiksētu vainīgo, ja transportlīdzeklis ir bojāts vai apzagts. Izvēloties sev piemērotāko risinājumu, ir daudz funkciju un parametru, kas jāņem vērā – par to būs iespēja uzzināt tehnoloģiju pēcpusdienā. Pasākums norisināsies klātienē 26. septembrī plkst. 18:00 - 18:40 Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5. Savukārt interesentiem, kuriem nav iespēja ierasties klātienē, tiks piedāvāta iespēja pievienoties nodarbībai attālināti, izmantojot Zoom pltaformu. Tehnoloģiju pēcpusdienā būs iespēja uzzināt: kas ir auto videoreģistrators; kādu videoreģistratoru vislabāk iegādāties; kā uzstādīt un lietot videoreģistratoru; kādi ir auto videoreģistratoru lietošanas noteikumi Latvijā. Ar savu lietotāja pieredzi dalīsies Ventspils Digitālā centra pasniedzējs un IT jomas entuziasts Edgars Šifers, bet par videoreģistratoru lietošanas likumisko pusi Latvijā pastāstīs Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes "Ventspils domes administrācija" juridiskās nodaļas jurists Salvis Lazdiņš. Pieteikties nodarbībai iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/registratorianketa. Dalībnieki, kuri atzīmēs, ka vēlas piedalīties pasākumā tiešsaistē, dažas stundas pirms pasākuma saņems Zoom pieslēgšanās saiti e-pastā. Aktuālā informācija par apmācībām pieejama mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv, Digitālā centra sociālajos tīklos Facebook un Instagram (@vdcentrs), kā arī Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.
Pieteikšanās https://www.venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas Plānotais mācību īstenošanas laiks – no 2023. gada septembra. Mācības klātienē Ventspils Augstskolā divas reizes nedēļā darba dienu vakaros no plkst. 18:00 līdz 21:00. Mācību maksā iekļauta Laipa A2 mācību grāmata un darba burtnīca
Mākslīgais intelekts (MI) ir viena no pēdējā laika apspriestākajām tēmām, nav noslēpums, ka tā sniegtās iespējas var būt liels ieguvums ikvienas profesijas pārstāvim, arī pedagogiem, tāpēc Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu skolotāju piedalīties bezmaksas vebinārā “Mākslīgais intelekts pedagogu darbā”. Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus piedalīties vebinārā par mākslīgo intelektu, kurā būs iespēja noskaidrot, kas tad īsti ir mākslīgais intelekts, kāpēc tam tiek pievērsta tik liela uzmanību, kā to pielietot pedagogu darbā, veidojot dažādus mācību materiālus, tādējādi atvieglojot savu ikdienu un ietaupot laiku. Informatīvais vebinārs “Mākslīgais intelekts pedagogu darbā” norisināsies 29. augustā plkst. 13.00 – 14.00 tiešsaistes platformā Zoom. Dalība vebinārā ir bezmaksas, vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties iespējams līdz 27. augustam, aizpildot anketu: www.adre.se/piesakiesvebinaram. Īsumā par vebināru: Kā runāt ar skolēniem par mākslīgo intelektu? Mākslīga intelekta izmantošana uzdevumu, testu un praktisko darbu izstrādē. Kā novērst negodprātīgu mākslīgā intelekta izmantošanu? Ierobežojumi un ieteikumi. Mākslīgā intelekta rīki ChatGPT, Google Bard, Bing un citi. Vebināru vadīs pasniedzēja Vita Vītola-Lapiņa. Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607
Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pievienoties Instagram live rubrikai “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās dzīves sfērās un profesijās”, kurā tēti un IT jomas entuziasti Matīss Tjapkins un Aldis Bergmanis pastāstīs par dažādām lietotnēm un digitāliem risinājumiem, kas būs noderīgi, lai parūpētos par bērnu drošību internetā un ikdienas dzīvē. Saruna ar divu meitu tēti Matīsu Tjapkinu un 3 dēlu tēti Aldi Bergmani notiks 24. augustā plkst. 17.15 Ventspils Digitālā centra Instagram kontā https://www.instagram.com/vdcentrs tiešraidē (live). Matīss dalīsies pieredzē par dažādiem digitāliem risinājumiem un rīkiem operētājsistēmas Android lietotājiem, savukārt Aldis iOS lietotājiem. Tēti pastāstīs, kādus risinājums paši izmanto, kā tas noder ikdienā, kā arī parunās par dažādiem tehnoloģiju jaunumiem. Piedalīties Instagram live sarunā aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iegūt vērtīgus ieteikumus par dažādu aplikāciju un lietotņu izmantošanu un lietderīgumu rūpējoties par bērnu drošību. Pasākums ir bezmaksas, interesentiem ceturtdien, 24. augustā, plkst. 17.15 jādodas uz Ventspils Digitālā centra Instagram kontu @vdcentrs un jāgaida tiešraides sākums, kas parādīsies stāstu (story) sadaļā ar ikoniņu “live”. Reģistrācija pasākumam nav nepieciešama, bet ikviens aicināts aizpildīt pieteikuma anketu www.adre.se/pieteiktieslive, lai tuvojoties pasākuma norises dienai saņemtu atgādinājumu.
Plānotais mācību īstenošanas laiks – 2023. gada 24.augusts līdz 30.novembris. Mācības klātienē Ventspils Augstskolā, pasniedzēja Nataļja Malošonoka. Pieteikšanās https://www.venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas Papildu informācija: [email protected]