Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums

PIKC Ventspils Tehnikums

PIKC Ventspils Tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs “Ventspils Tehnikums” nodrošina profesionālu, mūsdienīgu un dinamisku mācību vidi Ventspilī, sniedzot plašu profesionālās izglītības piedāvājumu, ieskaitot konkurētspējīgās un darba tirgū ļoti pieprasītās STEM – dabas zinātņu un tehnoloģiju – jomās. Ventspils Tehnikums ir radījis profesionālās izglītības kompleksu, kurā ietilpst ar vislabāko aprīkojumu un materiāltehnisko bāzi nodrošināta mācību vide – mūsdienīgas mācību darbnīcas, nodrošinot kvalitatīvu mācību procesu, mācību un atpūtas iespējām pilnībā atbilstoša dienesta viesnīca 250 audzēkņiem. Īpaši nozīmīgs darbības veids ir nodarbināto kompetenču pilnveide un ārpus formālo izglītības prasmju atzīšana, kā arī tiek piedāvātas dažādas meistarklases, neformālās izglītības programmas un radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem individuāli un kolektīvi.

Aktuālie kursi

Pašlaik nav informācijas par nākamajiem kursiem, bet zemāk varat apskatīt iepriekš organizētos kursus un pieteikties jaunumu saņemšanai, ja vēlaties laikus uzzināt par nākamajiem kursiem.

Iepriekš organizētie kursi

Sev, mājai un ģimenei

04.03

Ziedu dekori svētkiem

Iepriecini sevi vai sev tuvu cilvēku ar pavasarīgu nodarbi! Nāc uz meistarklasi "Ziedu dekori svētkiem"! Radošas un iedvesmojošas meistares Ilze Krekovska vadībā apgūsi svētku dekora izveidi, lai radītu prieku un pavasarīgu noskaņu savās mājās vai darba vietā. Ziedi un citi materiāli ir iekļauti cenā, līdzi jāņem tikai dārza šķēres.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

25.02

Veģetārie un vegāniskie ēdieni

Ventspils Tehnikums aicina Tevi pilnveidot savas meistarības prasmes virtuvē un izmēģināt veģetāro un vegānisko ēdienu dažādas receptes četru stundu garā meistarklasē, kuru vadīs Ozo restorāna šefpavārs Edgars Balodis. Meistarklase norisināsies 2021. gada 9. oktobrī, plkst. 10.00, Ventspils Tehnikuma laboratorijā – mācību virtuvē. Meistarklasei iespējams pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu, kas pieejama šeit: https://bit.ly/3Ecw38p Pamatojoties uz valstī noteiktajiem COVID-19 ierobežojumiem, lai piedalītos klātienes meistarklasē nepieciešams derīgs COVID-19 sertifikāts (sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts). Jautājumu gadījumā zvaniet uz tel. nr. +371 26346737 vai rakstiet uz e-pastu [email protected]

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

14.02

Svētku uzkodu gatavošana

Kāds būs Tavs svētku galds? Nāc pats vai dāvini  iespēju kādam sev mīļam gardēdim apmeklēt lieliskā pavāra Ulda Ernstsona meistarklasi svētku "knakstiņu" pagatavošanā!  Gardas uzkodas, karstais dzēriens un svētku sajūtas!

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Inženierzinātnes

14.02 - 28.02

Metālapstrāde (Lokmetinātājs metināšanā ar volframa elektrodu inertās gāzes vidē (TIG))

Metināšanas tehnoloģija metināšanā ar TIG iekārtām. Metināšanas iekārtas. Rasējumu lasīšana. Materiālmācība. Elektrotehnika un elektrodrošība. Profesionālā ētika. Profesionālā svešvaloda. Sabiedrības un cilvēku drošība. Kvalifikācijas prakse 240 stundas.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Informācijas tehnoloģijas

14.02 - 28.02

Vienkāršu algoritmu izstrāde

Datorsistēmas (Datorsistēmu tehniķis (3.profesionālās kvalifikācijas līmenis/ atbilst 4.Latvijas kvalifikāciju ietvarstruktūras līmenim)). Rezultātā kursu apmeklētājs spēs izstrādāt, pierakstīt un novērtēt algoritmu un izvēlēties nepieciešamās struktūras vienkāršas problēmas atrisināšanai; pierakstīt algoritmu kādā no programmēšanas valodām. Zinās datu veidus, datu struktūras, algoritmu veidošanas paņēmienus, programmēšanas valodas un vides, vienkāršu algoritmu pieraksta veidus. Izpratīs algoritmu nozīmi sistēmu programmēšanā, programmēšanas valodu lietojumu algoritmu pierakstā. Kursu kopējā maksa ir 189 EUR, kursu apmeklētāja līdzmaksājums 19 EUR.  

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Pedagogu profesionālā pilnveide

26.01

Moodle e-mācību vide

Izglītības programmas mērķis ir sniegt dalībniekiem nepieciešamās zināšanas un prasmes, lai tie spētu patstāvīgi izstrādāt un pasniegt kursus Moodle e-mācību sistēmā – spētu veikt mācību satura izveidi un pārvaldību. Mācības tiek organizētas Ventspils Tehnikuma mācību laboratorijā Saules ielā 15, Ventspilī. Kursu ilgums: 12 h Pasniedzējs: Alberts Kozlovs

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums