Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums

PIKC Ventspils Tehnikums

PIKC Ventspils Tehnikums

Profesionālās izglītības kompetences centrs “Ventspils Tehnikums” nodrošina profesionālu, mūsdienīgu un dinamisku mācību vidi Ventspilī, sniedzot plašu profesionālās izglītības piedāvājumu, ieskaitot konkurētspējīgās un darba tirgū ļoti pieprasītās STEM – dabas zinātņu un tehnoloģiju – jomās. Ventspils Tehnikums ir radījis profesionālās izglītības kompleksu, kurā ietilpst ar vislabāko aprīkojumu un materiāltehnisko bāzi nodrošināta mācību vide – mūsdienīgas mācību darbnīcas, nodrošinot kvalitatīvu mācību procesu, mācību un atpūtas iespējām pilnībā atbilstoša dienesta viesnīca 250 audzēkņiem. Īpaši nozīmīgs darbības veids ir nodarbināto kompetenču pilnveide un ārpus formālo izglītības prasmju atzīšana, kā arī tiek piedāvātas dažādas meistarklases, neformālās izglītības programmas un radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem individuāli un kolektīvi.

Aktuālie kursi

Pašlaik nav informācijas par nākamajiem kursiem, bet zemāk varat apskatīt iepriekš organizētos kursus un pieteikties jaunumu saņemšanai, ja vēlaties laikus uzzināt par nākamajiem kursiem.

Iepriekš organizētie kursi

Sev, mājai un ģimenei

25.10

Auduma ziedi, to pielietojums rotās un aksesuāros

Ziedi matu stīpiņās, lentās, sprādzītēs, piespraudēs - skaisti, romantiski un eleganti!Iemācies izgatavot unikālu, savām rokām darinātu, ziedu rotājumu sev vai tuvam cilvēkam dāvanai.Nāc uz praktisko nodarbību Ventspils Tehnikumā.Nodarbību vadīs mūsu lieliskā un radošā pasniedzēja Sanita Ziemele.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

13.10

Zefīru gatavošana

Pieredzējušas meistares vadībā izglītojamie apgūs ogu zefīru un maršmelovu gatavošanu. Mācības tiek organizētas Ventspils Tehnikuma mācību laboratorijā Saules ielā 15, Ventspilī.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Informācijas tehnoloģijas

06.10

Digitālu materiālu izveide Canva.com

Iedomājieties, cik ērti un izdevīgi būtu, ja Jūs paši prastu izveidot estētisku, mūsdienīgu un pamanāmu afišu, logo, infogrammu vai prezentāciju, varbūt sociālo tīklu publikāciju, animāciju, kalendāru vai vienkārši apsveikuma kartiņu? Izrādās - tas ir iespējams!Praktiskas nodarbības datorklasē ietvaros aicinām apgūt tiešsaistē bez maksas pieejamu grafiskā dizaina rīku Canva, kas ikvienam paver plašas iespējas veidot estētiskus vizuālos materiālus (grafikas, uzskates materiālus, sociālo tīklu sagataves u.c.) izmantošanai visdažādākajās jomās - gan savai klasei, ja esi skolotājs, gan  biznesam, gan arī hobijam, vai vienkārši savam, ģimenes vai draugu priekam. Nāc uz praktisko nodarbību Ventspils Tehnikumā - Saules ielā 15, Ventspilī.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Inženierzinātnes

01.10

Tehniskie mērījumi, pielaides un sēžas

Izglītojamie, pabeidzot kursus, pratīs veikt tehniskos mērījumus, kā arī novērtēt divu detaļu savietošanas principus mašīnbūvē. Tiks iegūtas pietiekošas zināšanas mašīnbūves detaļu kvalitātes standartu izpildes novērtēšanai un atbilstības noteikšanai. Mācības tiek organizētas Ventspils Tehnikumā, Saules ielā 15, Ventspilī.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

19.06

Grills

Pasniedzēja vadībā seminārā - meistarklasē būs iespēja papildināt zināšanas grilla ēdienu gatavošanā. Būs iespēja pagatavot un nobaudīt: cūkgaļu mellenēs, putna gaļu cidonijās, liellopu zaļumos, jūras asari citrusaugļos, vegāno burgeri, grilla piedevas.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

16.06

Suitu smeķis Līgo svētkiem

Sagaidīsim Līgo svētkus, bruņojušies ar īstas suitu sievas Taigas Reķes sniegtajiem kulinārajiem padomiem - kā siet sieru, kā izcept borkaņrausi jeb žoga rausi, jeb arī sklandrausi, un kādas zālītes izmantot gardai lauku tējai.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums