Kursi

Informācijas tehnoloģijas

13.08

Pedagogu prasmju pilnveides diena “Digitāli – tas ir vienkārši!”

Pedagogu prasmju pilnveides diena “Digitāli – tas ir vienkārši!” Diena būs piepildīta ar praktiskām, izglītojošām un radošām aktivitātēm, sniedzot ieskatu tehnoloģiju un mākslīgā intelekta rīku daudzveidībā un iespējās. Izglītojošā un radošā diena pedagogiem notiks 13. augustā plkst. 10.00 - 18.00 Ventspils Digitālās transformācijas centrā un Ventspils zinātnes centrā VIZIUM. Plašāka informācija, dienas programma un pieteikšanās: www.adre.se/dienapedagogiem2024

Informācijas tehnoloģijas

15.08 - 16.08

Nometne datorikas pedagogiem “Izglītošanas iedvesma - praktiski padomi datorikas stundām!”

Nometne datorikas pedagogiem “Izglītošanas iedvesma - praktiski padomi datorikas stundām! Nometnē dažādās praktiskās darbnīcās un nodarbībās būs iespēja iegūt zināšanas, kas palīdzēs organizēt datorikas stundas un mācību procesu tā, lai pilnvērtīgāk sagatavotu skolēnus studijām un iespējamai karjerai IT jomā.  Nometne datorikas pedagogiem notiks 15. augustā plkst. 11.45 - 18.40 un 16. augustā 9.00 – 12.45 Ventspils Digitālās transformācijas centrā un Ventspils zinātnes centrā VIZIUM. Plašāka informācija, nometnes programma un pieteikšanās: www.adre.se/datorikasnometne

Iepriekš organizētie kursi

Informācijas tehnoloģijas

08.11 - 29.11

Izklājlapu lietotne MS Excel. Pamati

Piedāvājam apmeklēt praktisko nodarbību kursu MS Excel iesācējiem – 12 akadēmiskās stundas klātienē Ventspils Tehnikumā.Pēc kursu apmeklēšanas pratīsi:•       izveidot pamata darblapu;•       veikt aprēķinus tajā, izmantojot formulas;•       pārveidot darblapu un datu izskatu – kārtot, atlasīt un analizēt datus;•       izveidot diagrammas;•       pārvaldīt funkcijas, darbgrāmatas saturu;•       izdrukāt darblapas saturu;•       un citas ikdienā izmantojamas prasmes.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

04.11

Rudens kokteiļi

Piektdienas vakara lieliskais piedāvājums - meistarklase rudens kokteiļu gatavošanā! Atraktīvi un profesionāli bārmeņi Pēteris Repečko (Balzambārs) un Rihards Onzuls (Jim Beam / Maker's Mark Brand Ambassador), brīva gaisotne, jaunas zināšanas un lielisks garastāvoklis - tas viss Ventspils Tehnikumā. Gatavosim siltos un aukstos kokteiļus ar un bez alkohola.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Informācijas tehnoloģijas

03.11

Studiju kurss “"Pilnas paketes mobilo lietotņu izstrāde"

Apraksts un studiju kursu saraksts https://www.venta.lv/muzizglitiba/klausitaji Informācija un pieteikšanās: [email protected] Nodarbības ceturtdienās, piektdienās, sākot ar 3.novembri.

Organizācija

Ventspils Augstskola
Pedagogu profesionālā pilnveide

02.11

Versiju kontrole - kas tā ir un kā tā var palīdzēt ikdienā?

Profesionālās pilnveides seminārs programmēšanas skolotājiem, norises datums 02.11.2022., mācības notiks klātienē Ventspils Augstskolā. Informācija [email protected]. Pieteikšanās ir atvērta: https://ieej.lv/versijukontrole

Organizācija

Ventspils Augstskola
Sev, mājai un ģimenei

31.10

Eklēri un vēja kūkas

Eklēri - ar balto krēmu vai šokolādi, vai karameļu krēmu! Vēja kūkas – gan saldas, gan ar šķiņķa vai garneļu krēma pildījumu… Sakārdinājām, vai ne? Nāc uz meistarklasi pie mūsu lieliskā pavāra Ulda Ernstsona, izcep kūciņas un sapildi tās ar krēmiem - saldiem un sāļiem.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Valodas

25.10

Angļu valoda bez priekšzināšanām

Pieteikšanās https://www.venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas Plānotais mācību īstenošanas laiks – no 2022. gada 25. oktobra. Mācības klātienē, ievērojot valstī noteikto kārtību.

Organizācija

Ventspils Augstskola