Kursi

Informācijas tehnoloģijas

13.08

Pedagogu prasmju pilnveides diena “Digitāli – tas ir vienkārši!”

Pedagogu prasmju pilnveides diena “Digitāli – tas ir vienkārši!” Diena būs piepildīta ar praktiskām, izglītojošām un radošām aktivitātēm, sniedzot ieskatu tehnoloģiju un mākslīgā intelekta rīku daudzveidībā un iespējās. Izglītojošā un radošā diena pedagogiem notiks 13. augustā plkst. 10.00 - 18.00 Ventspils Digitālās transformācijas centrā un Ventspils zinātnes centrā VIZIUM. Plašāka informācija, dienas programma un pieteikšanās: www.adre.se/dienapedagogiem2024

Informācijas tehnoloģijas

15.08 - 16.08

Nometne datorikas pedagogiem “Izglītošanas iedvesma - praktiski padomi datorikas stundām!”

Nometne datorikas pedagogiem “Izglītošanas iedvesma - praktiski padomi datorikas stundām! Nometnē dažādās praktiskās darbnīcās un nodarbībās būs iespēja iegūt zināšanas, kas palīdzēs organizēt datorikas stundas un mācību procesu tā, lai pilnvērtīgāk sagatavotu skolēnus studijām un iespējamai karjerai IT jomā.  Nometne datorikas pedagogiem notiks 15. augustā plkst. 11.45 - 18.40 un 16. augustā 9.00 – 12.45 Ventspils Digitālās transformācijas centrā un Ventspils zinātnes centrā VIZIUM. Plašāka informācija, nometnes programma un pieteikšanās: www.adre.se/datorikasnometne

Iepriekš organizētie kursi

Sev, mājai un ģimenei

19.06

Grills

Pasniedzēja vadībā seminārā - meistarklasē būs iespēja papildināt zināšanas grilla ēdienu gatavošanā. Būs iespēja pagatavot un nobaudīt: cūkgaļu mellenēs, putna gaļu cidonijās, liellopu zaļumos, jūras asari citrusaugļos, vegāno burgeri, grilla piedevas.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

16.06

Suitu smeķis Līgo svētkiem

Sagaidīsim Līgo svētkus, bruņojušies ar īstas suitu sievas Taigas Reķes sniegtajiem kulinārajiem padomiem - kā siet sieru, kā izcept borkaņrausi jeb žoga rausi, jeb arī sklandrausi, un kādas zālītes izmantot gardai lauku tējai.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

07.06

Meistarklase- praktiskā nodarbība "Suši gatavošana"

Pieredzējuša meistara vadībā dalībnieki apgūs dažād veidu suši gatavošanu un labi pavadīs laiku.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

11.05 - 12.05

Veslīgas garšas Tavā virtuvē

Ko nozīmē veselīgs ēdiens? Šīs meistarklases izpratnē tas ir piemērots vegāniem, veģetāriešiem, diabētiķiem, tievētājiem un visiem, kam tuvs ķermenim vērtīgs uzturs.Nāc uz praktisko nodarbību sertificētas uztura speciālistes un fizioloģes Baibas Grīnbergas vadībā.Garšu tapšanas procesā iepazīsim neparastu un eksotisku piparu, sāļu un cukuru īpašības un aromātu nianses, mācīsimies tos savstarpēji savienot un radīt unikālas garšu kombinācijas dažādām maltītēm. Katrs dalībnieks gatavos 3 garšvielu maisījumus līdzņemšanai. Pasniedzēja stāstīs par garšvielu vērtīgajām īpašībām un ietekmi uz veselību.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

28.04

Efektīvs CV un motivācijas vēstule

CV un motivācijas vēstule rada pirmo iespaidu potenciālajam darba devējam , tāpēc ir svarīgi, lai šie dokumenti būtu pamanāmi. Kas ir Europass CV, pieteikums, motivācijas vēstule, kā tos uzrakstīt? To uzzināt varēs praktiskā nodarbībā Ventspils Tehnikumā. Nodarbību vadīs Anda Brikaine - pieredzējusi un profesionāla vadības un darba tiesību eksperte.

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums
Sev, mājai un ģimenei

12.04

Celsim galdā medījumu

Brieža filejas karpačo un tartars, pikantā brieža gaļas zupa, karbonādes steiks ar parmezāna biezeni, portabello sēni un sarkanvīna mērci, brieža mīkstuma kotletes ar kartupeļu kūku... Piesakies meistarklasē un iemācies šo visu pagatavot pats! 

Organizācija

PIKC Ventspils Tehnikums