Kursi

Informācijas tehnoloģijas

23.04

Ventspils Digitālais centrs aicina uz meistarklasi “Produkcijas fotografēšana ar mobilo telefonu”

  Ventspils Digitālais centrs aicina uz meistarklasi “Produkcijas fotografēšana ar mobilo telefonu” Bieži vien nākas meklēt fotogrāfus, kuri profesionāli iemūžina uzņēmuma ražotu produkciju. Mūsdienu mobilie telefoni ir lielisks rīks, lai pašiem tiktu galā ar šo uzdevumu, tādēļ Digitālais centrs aicina uz meistarklasi, kurā varēs iegūt prasmes un zināšanas par to, kā uzlabot savu uzņēmuma produktu attēlus. Meistarklasē tiks stāstīts par iedarbīgāko leņķu izvēli, piemērotāko gaismu un citiem padomiem, lai uzņemtie attēli būtu pievilcīgāki un efektīvāki, piesaistot klientu uzmanību un veicinot produktu pārdošanu. Meistarklase norisināsies Ventspils Digitālajā centrā 23. aprīlī plkst. 17.30 – 19.30.  Pieteikties iespējams līdz 21. aprīlim, aizpildot anketu: www.adre.se/pieteiktiesprodukcija. Meistarklases tēmas: Kompozīcijas paņēmieni. Iedarbīgi leņķi un rakursi foto uzņemšanai. Fonu un konteksta ietekme uz gala rezultātu. Praktiski piemēri un paņēmieni. Dalībnieki, kuri vēlās pēc tam veidot attēlus konkrētiem produktiem vai saviem ražojumiem, tiek aicināti ņemt līdzi savus produktus, lai nodarbības laikā jau izmēģinātu veidot to fotogrāfijas. Tāpat dalībnieki aicināti ņemt līdzi statīvu mobilajam telefonam, ja tāds pieejams. Nodarbības vadīs fotomāksliniece un dažādu izstāžu autore Jekaterina Karpova. Dalības maksa par meistarklasi ir 9,80 EUR. Papildu informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.

Iepriekš organizētie kursi

Sev, mājai un ģimenei

21.02

Rakstniecības meistarklase ar Kristīni Ulbergu

Bezmaksas rakstniecības meistarklases rakstnieces Kristīnes Ulbergas vadībā ikvienam jebkura vecuma interesentam.

Organizācija

Ventspils bibliotēka
Valodas

12.02 - 15.06

Basic Chinese / Aspects of Chinese Culture

2024.gada pavasarī Ventspils Augstskola sadarbībā ar LU Konfūcija institūtu piedāvā bez maksas apgūt šādus kursus: 1) Basic Chinese II - no 12.02.2024. pirmdienās klātienē no 18:00 līdz 19:30 (HSK2 līmenis); 2) Chinese Online - no 14.02.2024. trešdienās attālināti no 18:00 līdz 19:30 (HSK3/HSK4 līmenis); 3) Aspects of Chinese Culture - no 13.02.2024. otrdienās klātienē (laiks tiks precizēts). Mācības nodrošina vieslektors Guo Menfran no Ķīnas angļu/ķīniešu valodā. Pieteikšanās mācībām: https://www.venta.lv/muzizglitiba/pieteiksanas Informācija un atbildes uz jautājumiem, rakstot uz e-pasta adresi [email protected]

Organizācija

Ventspils Augstskola
Uzņēmējdarbība un personības izaugsme

12.02 - 30.06

Studiju kursi

Apraksts un studiju kursu saraksts https://www.venta.lv/muzizglitiba/klausitaji Informācija un pieteikšanās: [email protected] Kursu apjoms: 80 – 160 stundas (t.sk. 40% kontaktstundas) Studiju kursa cena atkarīgas no kursa apjoma. Vairāk informācijas seit: https://www.venta.lv/muzizglitiba/klausitaji

Organizācija

Ventspils Augstskola
Informācijas tehnoloģijas

08.02

Ventspils Digitālais centrs aicina uz tehnoloģiju pēcpusdienu “Cik drošs ir mākslīgais intelekts?”

Ventspils Digitālais centrs Drošāka interneta dienas ietvaros aicina piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā, kurā Rīgas Tehniskās universitātes vadošais mākslīgā intelekta pētnieks Ēvalds Urtāns un Ventspils Digitālā centra pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš dalīsies savā pieredzē par mākslīgā intelekta lietošanu un tā drošības aspektiem.   Nodarbība būs vērtīga ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk par mākslīgā intelekta (MI) izmantošanas riskiem izglītības nozarē un uzņēmējdarbībā. Tāpat pasākumā tiks diskutēts par MI lietošanas plusiem un mīnusiem un, kā atpazīt, ka saturs ir veidots ar mākslīgā intelekta palīdzību.   Bezmaksas pasākums norisināsies 8. februārī plkst. 17.00 – 18.00 Ventspils Digitālās transformācijas centrā, Akmeņu ielā 5, kā arī tiešsaistes platformā Zoom. Pieteikties Tehnoloģiju pēcpusdienai iespējams, aizpildot anketu šeit: www.adre.se/pieteiktiesmi.   Tehnoloģiju pēcpusdienā apskatāmās tēmas: kā mūsdienās izmanto mākslīgo intelektu; cik drošs ir mākslīgais intelekts, no kā uzmanīties; kā atpazīt mākslīgā intelekta veidotu saturu.   Ar savu pieredzi dalīsies Ģirts Edvarts Stepiņš  - Mg. art. Jauno mediju māksla, Foto un video, 3D modelēšanas, Spēļu veidošanas pasniedzējs Ventspils Digitālajā centrā un Liepājas Universitātē, kā arī Ēvalds Urtāns - Rīgas Tehniskās universitātes vadošais mākslīgā intelekta pētnieks un mākslīgā intelekta uzņēmuma “Pitch Patterns” vadītājs. Urtāns ir arī uzņēmuma “ASYA” dibinātājs, kas komercializē interesantus mākslīgā intelekta risinājumus, robotus un izgudrojumus.   Dalībnieki, kuri atzīmēs, ka vēlas piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā tiešsaistē, Zoom pieslēgšanās saiti saņems e-pastā pasākuma dienā.   Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.   Informējam, ka Ventspils Digitālā centra rīkoto pasākumu un apmācību laikā informācijas atklātības nodrošināšanai un ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem, publicitātei, mārketingam un intervijām, var tikt veikta fotografēšana, video vai audiovizuāla fiksācija. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Ventspils Digitālā centra portālā www.digitalaiscentrs.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram.

Informācijas tehnoloģijas

06.02

Drošības un privātuma iestatījumi sociālajos profilos un lietotāju kontos.

Nodarbībā tiks pievērta uzmanība un atgādināts, ka digitālā drošība sākas ar katru pašu. Tāpēc pārbaudīsim, vai savos lietotāju kontos ir pievērta uzmanība drošības un privātuma politikai, kā arī noskaidrosim, cik apzinīgi ievērojam labi zināmus digitālās drošības noteikumus. Piemēram, regilāras paroļu nomaiņas.

Organizācija

Ventspils bibliotēka
Informācijas tehnoloģijas

06.02 - 22.02

Ventspils Digitālais centrs aicina tiešsaistē apgūt kursu “Google servisu un mākoņpakalpojumu izmantošana ikdienā”

  Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pieteikties kursam “Google servisu un mākoņpakalpojumu izmantošana ikdienā”, kur gan praktiskās, gan teorētiskās nodarbībās būs iespēja iepazīt Google piedāvātos pakalpojumus un produktus, kā arī to pielietošanu, lai atvieglotu ikdienas darbu,  laika plānošanu, mācības un citus procesus.   Apmācības norisināsies tiešsaistes platformā Zoom 6., 8., 13., 15., 20. un 22. februārī plkst. 16.00 – 17.30.  Pieteikties iespējams līdz 1. februārim, aizpildot anketu: www.adre.se/googlekursianketa.   Nodarbību saturs un tēmas: Google pakalpojumi, konta izveide, diska izmantošana: Google konta izveide; Google disks, tā izmantošana; Google diska failu koplietošana. Google dokumentu, prezentāciju, izklājlapu izveidošana, izmantošana, kopīgošana un lejupielāde. Google Forms un Google Keep izmantošana. dažādu anketu izveide; piezīmju veidošana un kopīgošana. Google aplikāciju izmantošana viedierīcēs: aplikāciju uzstādīšana; Google disks telefonā; dokumentu veidošana telefonā; Google fotoattēlu izmantošana. Patstāvīgais darbs Google servisu izmantošanā.   Lai piedalītos nodarbībās ir nepieciešams dators ar stabilu interneta pieslēgumu, kā arī piekļuve tiešsaistes platformai Zoom. Nodarbības vadīs Ventspils Digitālā centra IT pulciņu vadītājs Didzis Ābele. Mācību kursa noslēgumā dalībnieki saņems Ventspils Digitālā centra apliecību. Dalības maksa par kursu ir 36,81 EUR.   Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607. Aktuālā informācija par Digitālā centra piedāvājumu pieejama sociālajos tīklos Facebook un Instagram @vdcentrs, kā arī mājas lapā www.digitalaiscentrs.lv.